Весільні та бенкетні зали Львова - де святкувати?

У житті кожного з нас є чимало подій, на честь яких хочеться організувати торжество. Весілля - одна з них. Для того щоб це світле свято залишив про себе тільки приємні спогади, а захід став справді яскравим, потрібно правильно підібрати приміщення.

Ресторан і вишукані банкетні зали для весілля у Жовкві без орендної плати від готелю «Sobieski» - найкраще місце для проведення Вашого весільного торжества!

У нас Ви можете орендувати банкетні зали або ресторан для проведення весілля, корпоративу, ювілею або іншого торжества.Весільні зали Львова меш місткі і більш дорогі. Весільні зали біля Львова хроша і розумна альтернатива щодо весільних залів Львова.

Кухня: Українська, Європейська, Італійська, Вегетеріанська.

Вина: Італійські, Грузинські, Молдавські, Украйнські.

Організація бенкету від 300грн/особа,10%від суми завдаток.

Що ви отримуєте

Замовивши недорогий банкетний зал для весілля в готелі «Стиль», Ви можете не турбуватися про оформлення приміщення. Цим займуться професійні флористи і дизайнери. Грамотно підібрана команда офіціантів, аніматорів забезпечить обслуговування весільного банкету на найвищому рівні. Ми також пропонуємо широкий вибір розважальних заходів: лазерне шоу, виступи відомих артистів і груп, караоке та багато іншого. Однією з родзинок наших залів і ресторану для весілля є багате меню, що складається зі страв грузинської, європейської та східної кухні. За Вашим бажанням наші кухарі можуть спекти вишуканий торт і рум`яний коровай. Крім цього, у нас є все необхідне мультимедійне обладнання.

Отримати додаткову інформацію, а також замовити недорогий зал для весільного банкету Ви можете, зателефонувавши нам.