Сауна

В нашому готелі Ви можете приємно розслабитися з використанням спа процедур.

Користь сауни в двох словах не вміститься. Проте варто пам`ятати: всі позитивний вплив від такого дозвілля залежить від часу, проведеному в «сухому парі». Так, 10-хвилинне перебування в сауні підвищує рухову реакцію і покращує координацію рухів. А от після 20-хвилинного перебування ці показники погіршуються. Також і з усім іншим. Перебування в сауні викликає позитивні зрушення в діяльності серця, однак при тривалому перебуванні можуть спостерігатися почастішання серцебиття, запаморочення. Теплові впливу знижують також напругу в м`язах, пом`якшують сполучну тканину і роблять м`язи більш еластичними. Сауна знаходиться у чудовому місті Жовква, недалеко від Львова.

При простудних захворюваннях, коли в легенях утворюється багато мокроти, позитивний вплив робить перебування в сауні. Якщо повітря в кабінці зволожується з використанням спеціальних настоїв, відварів (м`ята, хвоя, евкаліпт і ін.), То їх дія в поєднанні з гарячим повітрям подібно з дією інгаляцій, тільки незрівнянно приємніше.

Через пар і спеку сауна позитивно впливає на шкіру - теплова процедура стимулює проникність шкірного покриву, покращує чутливість шкіри, збільшує її дихальну активність.
Користь сауни і її шкода - дві сторони однієї медалі

Весь позитивний ефект від сауни може трансформуватися в серйозної шкоди для нашого організму, якщо ми не будемо дотримуватися основних правил:

  • дітям до трьох років сауни протипоказані, дітям старше трьох років можна перебуває в сильно прогрітій сауні,
  • не варто їсти під час відвідування сауни;
  • абсолютно виключено відвідування парильні з сухою парою людям, що знаходяться в стані навіть легкого сп`яніння;
  • перебувати в сауні можна не більше десяти хвилин - це максимальний показник;
  • не можна бути в сауні з мокрою непокритою головою;
  • вважається самим правильним три заходи в парилку;
  • охолоджуючі процедури можуть проводитися у вигляді теплих і прохолодних душів купання в басейні, але не як у вигляді холодного душу і купання в холодній воді басейну;
  • приймаючи охолоджуючі процедури, потрібно пам`ятати про можливе переохолодженні та застудних захворюваннях.

Протипоказанням для відвідування сауни можна вважати наступні хвороби: туберкульоз, діабет, високий артеріальний тиск, сечокам`яна хвороба, атеросклероз, важкі нервові розлади, хронічні захворювання верхніх дихальних шляхів.

Залиште заявку для зворотного зв’язку